Salihli tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Salihli ulaşımı hakkında bilgi veren, Salihli yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Salihli tanıtım sayfası.

Salihli Yol Tarifi

Salihli'ye isterseniz kendi aracınızla, isterseniz diğer şehirlerden düzenlenen otobüs seferleriyle, isterseniz trenle, isterseniz Salihli'ye en yakın havaalanı olan İzmir'e kadar uçakla, oradan da Salihli'ye her an bulabileceğiniz araçlarla ulaşabilirsiniz.

İzmir-Ankara karayolu ve İzmir-Afyon demiryolu üzerinde bulunması sebebiyle ulaşımın rahat olduğu Salihli'ye Manisa 72 km, İzmir 96 km, Balıkesir ise 144 km uzaklıktadır.

Salihli'nin bazı şehirlere olan mesafesini görmek için Manisa sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Salihli tatilinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Salihli için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.
Nereye : Salihli

Salihli için tavsiyeler (1)

Görüşlerinizi Yazın
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Yeşil yer

-

Güneyinde Alaşehir, batısında Sardes Antik Kenti, kuzeyinde Gölmarmara. Ankara yolu üzerinde, İstanbul Denizli yoluna bağlantılı olan yeşil yer Salihli'dir.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son Yorumlananlar