Salihli Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Salihli tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Salihli ulaşımı hakkında bilgi veren, Salihli yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Salihli tanıtım sayfası.
 
 
Salihli'ye isterseniz kendi aracınızla, isterseniz diğer şehirlerden düzenlenen otobüs seferleriyle, isterseniz trenle, isterseniz Salihli'ye en yakın havaalanı olan İzmir'e kadar uçakla, oradan da Salihli'ye her an bulabileceğiniz araçlarla ulaşabilirsiniz.

İzmir-Ankara karayolu ve İzmir-Afyon demiryolu üzerinde bulunması sebebiyle ulaşımın rahat olduğu Salihli'ye Manisa 72 km, İzmir 96 km, Balıkesir ise 144 km uzaklıktadır.

Salihli'nin bazı şehirlere olan mesafesini görmek için Manisa sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Salihli tatilinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Salihli için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.
 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Salihli
 
Gezgin Yorumları
 
Güneyinde Alaşehir, batısında Sardes Antik Kenti, kuzeyinde Gölmarmara. Ankara yolu üzerinde, İstanbul Denizli yoluna bağlantılı olan yeşil yer Salihli'dir.
ali karakoçç l 22 Şubat 2015, Pazar 16:36 l  
 
 
Peki Salihli hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Salihli Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Salihli için bir öneri ekleyin

Ordinaryus Tatilyus - 18 Şubat 2011, Cuma - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları