Salihli Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Salihli tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Salihli ulaşımı hakkında bilgi veren, Salihli yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Salihli tanıtım sayfası.
 
 
Salihli'ye isterseniz kendi aracınızla, isterseniz diğer şehirlerden düzenlenen otobüs seferleriyle, isterseniz trenle, isterseniz Salihli'ye en yakın havaalanı olan İzmir'e kadar uçakla, oradan da Salihli'ye her an bulabileceğiniz araçlarla ulaşabilirsiniz.

İzmir-Ankara karayolu ve İzmir-Afyon demiryolu üzerinde bulunması sebebiyle ulaşımın rahat olduğu Salihli'ye Manisa 72 km, İzmir 96 km, Balıkesir ise 144 km uzaklıktadır.

Salihli'nin bazı şehirlere olan mesafesini görmek için Manisa sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Salihli tatilinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Salihli için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.
 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Salihli
 
Peki Salihli hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Salihli Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Salihli için bir öneri ekleyin

Ordinaryus Tatilyus - 18 Şubat 2011, Cuma - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Seyahat Tüyoları